Zapraszam serdecznie do zaznajomienia się z darmowymi e-bookami. Zapraszam również do dzielenia się nimi. Przeznaczone są one dla osób w różnym wieku, a niektóre przygotowane treści są uniwersalne.

 

„Strategie radzenia sobie w trakcie trwania pandemii i nie tylko” to szereg publikacji stanowiących odpowiedź na najczęstsze i najbardziej aktualne pytania kierowane do psychologa-praktyka, psychoterapeuty.

 

Pomysł na darmowe materiały pomocowe zrodził się już w pierwszych dniach pandemii, kiedy wiele osób potrzebowało wsparcia i właśnie tytułowych strategii, które mogłyby pomóc w realizacji swoich planów, zamierzeń, marzeń z uwzględnieniem nieoczekiwanych ograniczeń.

 

W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, do akcji tworzenia publikacji włączyli się psychologowie, pedagodzy, filozofowie, stażyści, studenci, wykładowcy akademiccy, graficy, architekci wnętrz i przedstawiciele wielu innych dziedzin i grup społecznych.

 

Projekt jest wspierany przez organizacje takie jak: Towarzystwo Nowa Kuźnia, Polskie Towarzystwo Suicydologiczne Oddział Lublin, Lubelska Inicjatywa Społeczna oraz uczelnie takie jak: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, czy Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie.


Poradnik będzie dostępny zarówno w trakcie pandemii, jak i po niej, kiedy już wrócimy do „starej”, ale „nowej” dla nas codzienności. Zawarte w nim porady nie mają daty ważności, pozostaną przydatne podczas zmagania się z  codziennymi trudnościami, a takich nigdy nie ma zbyt mało.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu oraz współpracy.

Dziękuję za udostępnianie e-booków w szkołach, zaproszenia na prelekcje, szereg wywiadów i materiałów, które stanowią ogromne wsparcie dla projektu.

 

Warto pamiętać, że e-booki stanowią materiał samorozwojowy, edukacyjny, poradnikowy.

 

Zachęcam serdecznie, w razie potrzeby, do korzystania z usług profesjonalistów - psychologów, psychoterapeutów czy psychiatrów w celu poprawy jakości funkcjonowania.


Marlena Stradomska

psycholog, psychoterapeuta, wykładowca akademicki, koordynator projektu

Kontakt:

stradomskamarlena@onet.pl

http://stradomska.online/

 

Publikacje 2024

Publikacje 2023

Publikacje 2022

Publikacje 2021

Publikacje 2020

Publikacje 2018-2019

Publikacje 2016-2017

MENU

ADRES

Wydawnictwo Naukowe ArchaeGraph Diana Łukomiak

93-166 Łódź

Łączna 57/70

NIP: 7292686082

tel. 726 325 670

email: wydawnictwo@archaegraph.pl

Facebook: https://www.facebook.com/archaegraph/

 

KONTAKT

Imię i Nazwisko
Adres email
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2017-2024 | Karol Łukomiak